Eren Aktan Kimdir?

Konseptleri ile güldüren Twitch'in yakışıklısı Eren Aktan kimdir? Nerelidir? Twitch hayatına nasıl başlamıştır?


Eren Aktan, 30 Eylül 1990 tarihinde Kırklareli’nde doğmuştur. Asıl mesleği fotoğrafçılık olan Twitch yayıncısı, aynı zamanda YouTuber ve Rekkitz üyesidir. Twitch’te sevilen programlarıyla izleyenlerin büyük kahkahalar atmasını ve keyifli zaman geçirmesini sağlar. Twitch Türkiye’de kısmen yeni olmasına karşın kısa zamanda kendi kitlesini toplayabilmiştir. Yaptığı rol playleri, yorumları ve anılarıyla izleyenleri ekranlara kilitlemiş ve kendini sevdirmiştir.

Jahrein ve Zade'nin bulunduğu, Eren Aktan'ın sunduğu podcast Reddit Zone, Spotify listesinde ilk 10’a girmeyi başarmıştır. Okuduğu eğlenceli hikâyeler, Jahrein ve Zade'nin yorumu ile eğlenceli bir içeriğe dönüşmüştür.

Küçük yaşlardan itibaren oyunlar oynamaya başlayan Eren Aktan, oyun oynamayı hiç bırakmamıştır. JTG'nin yaptığı “NoobStar” programında ilk 20’de kalarak büyük bir başarı elde etmiştir. O zamandan bu yana ise yaptığı içerikler ve yayınları sayesinde kitlesi büyüyerek devam etmiştir. Şu anda yaptığı çeşitli içerikler, oyunlar ve sohbetler ile Twitch'te kalıcı bir yer edinmiştir.

Eren Aktan'ın sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir