Engin “MAJ3R” Küpeli Kimdir?

Türkiye’nin öne çıkan CS:GO takımı Sangal E-Sports'un en tecrübeli oyuncusu Engin Küpeli kimdir? Oyun kariyerine nasıl başlamıştır?


MAJ3R, 25 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Onu MAJ3R kullanıcı adıyla tanısak da asıl adı Engin Küpeli’dir. Fransa’da büyümüştür fakat Türk asıllıdır. Kariyerine Counter Strike 1.6 ile başlamıştır ve ilk takımı Cowboyz’dur.

Yıllar boyu çeşitli takımlarda profesyonel olarak Counter Strike 1.6 oynamıştır. Daha sonrasında zamanının en iyi Türk CS:GO takımlarından Space Soldiers'a transfer olmuştur. Space Soldiers ve Milli Takım ile kazandığı büyük başarılarla bizleri gururlandırmıştır. Kadrosunda Engin Küpeli'nin de bulunduğu Türkiye CS:GO Milli Takımı, 2016 yılında “Dünya Şampiyonu” olmuştur.

Kariyerine aktif olarak oynadığı Sangal E-Sports takımında devam etmektedir. MAJ3R, profesyonel CS:GO oyuncularının ve özellikle de izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Oyun içinde lider rolünde (in-game leader) oynayan Engin Küpeli, zor anlarda elini taşın altına sokmaktan çekinmiyor.

Engin Küpeli'nin sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.