Cemal Can Canseven Kimdir?

2020 Survivor ile adını duyuran sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven kimdir? Nerelidir? Neler yapmaktadır?


Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Annesi Rizeli, baba tarafı ise Selanik göçmenidir. İkizler burcu olup 1.86 boyunda ve 82 kilodadır. Üniversite eğitimine kadar İzmir’de yaşayan Cemal Can, 2013’te Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümünü kazanarak İstanbul’a gelmiştir. Üniversitede bir diğer sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic ile tanışmıştır.

İstanbul’a geliş amacını model olmak olarak açıklayan Cemal Can, bir arkadaşının tavsiyesiyle DJ’lik eğitimleri almaya ve bu sektöre yönelmeye başlamıştır. Sosyal medyada hem DJ hem de Danla Bilic’in en yakın arkadaşı olarak tanınmaya başlayıp bir kitle edinmiştir. Bir ara YouTube'a yönelmiş, daha sonra 2020’de Survivor’a katılmıştır. Survivor boyunca herkesin sempatisini kazanmış ve başarılı performanslarıyla da 2020 Survivor'da 1. olmuştur.

Acun Ilıcalı’nın kurduğu EXXEN platformunda Aleyna Tilki ile başrol oynadığı İşte Bu Benim Masalım dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Son olarak 2021’in Mart ayında “Kahraman” adlı bir şarkı çıkarmıştır.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir