Anıl “CyberRulzTV” Parlaklı Kimdir?

YouTube fenomenlerinin sıkı takipçisi misin? Yoksa bir oyun tutkunu musun? O zaman Anıl "CyberRulzTV" Parlaklı kimdir hemen öğrenmen lazım!


Anıl “CyberRulzTV” Parlaklı kimdir merak ediyorsanız merakınızı giderecek yazımızla karşınızdayız! Uzun zamandan beri sosyal medyada adını duyuran ve pek çok takipçi elde eden Anıl Parlıklı’nın kişisel hayatına ve başarılarına göz atacağız. Özellikle oyun tutkunlarının fazlaca takip ettiği CyberRulzTV kanalıyla ünlenen Anıl Parlaklı’nın bilinmeyen yanlarını sizler için araştırdık. Parlaklı’nın hayatına dair merak ettiklerinizi yorum yaparak da sorabilirsiniz.

Anıl “CyberRulzTV” Parlaklı kimdir diyenler için Parlıklı’nın sosyal medya mecralarında neler yaptığını, kaç takipçisi olduğunu paylaşıp ürettiği içeriklerin özellikleri hakkında bilgi verdik. CyberRulzTV hayranıysanız ve hakkında merak ettikleriniz varsa okumaya devam edin! Aklınızda soru işareti kalmayacağına eminiz.

Cyberrulz kimdir?

Cyberrulz, aslında bir şahıs değildir. Aksine Anıl Parlıklı’nın yönettiği YouTube kanalına verdiği addır. 23 Şubat 2014 tarihinde CyberRulzTV adında YouTube kanalını kuran Anıl Parlaklı, o günden itibaren şöhretin basamaklarını tırmanmaya başladı. Hatta bu basamakları teker teker değil, ikişer üçer çıkmaya başladı. Çünkü kendisinin çektiği videolar fazlasıyla beğenildi.

Anıl Parlaklı, CyberRulzTV kanalında çektiği oyun videolarını paylaşıyor. Kendisi oyunları oynarken eş zamanlı olarak videolarını çekip bunları YouTube kanalında sunuyor. Böylece oyun tutkunlarına hem rehber oluyor hem de eğlenceli sunum tarzıyla onları güldürmeyi başarıyor.

Anıl Parlaklı’nın kaç takipçisi var?

"Cyberrulz kaç yaşında?" gibi sorular takipçiler tarafından sıklıkla soruluyor. Anıl Parlaklı’nın YouTube kanalı 7 seneden beri aktif. Yani kanalı 7 yaşındadır. Ancak Parlaklı’nın kendi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Kimileri henüz 30 olmadığını söylerken kimileri 30 yaşında olduğunu iddia etmektedir.

Cyberrulz Twitch kanalı var mı?

Anıl Parlaklı, sadece YouTube üzerinden yayın yapmıyor. Kendisinin aynı isimde bir Twitch kanalı var. Twitch kanalından da takipçilerine yönelik yayınlar yapıyor. Valorant, Among Us gibi oyunlar için videolar çeken Parlaklı, haftada en az 4 kez Twitch yayını açmaktadır.

Parlaklı, genellikle YouTube ve Twitch platformlarını kullanmayı tercih ediyor. YouTube’da yaklaşık 450 bin abonesi bulunmaktadır. Instagram’da ise çok fazla paylaşım yapmıyor ancak 76,9 bin takipçisi var. Anıl Parlaklı Discord kanalı 45 binden fazla aboneye ev sahipliği yapmaktadır. Parlaklı’nın Steam hesabı da bulunmaktadır. Bu hesabı 9. seviyeden yukarılara doğru tırmanmaktadır.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.