Ahmet “paz” Karahoca Kimdir?

Türkiye'nin öne çıkan CS:GO takımı Sangal E-Sports'un en tecrübeli oyuncularından olan Ahmet Karahoca kimdir?


Gerçek adı Ahmet Karahoca olan paz, 24 Nisan 1997 tarihinde dünyaya geldi. Profesyonel CS:GO kariyerine Phoenix E-Sports ile başladı. Katıldığı ilk turnuva Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonası’dır. Turnuvaya katıldığında 17 yaşındaydı ve takımının turnuvadaki en önemli kozlarından birisi olmuştu.

Zamanla çeşitli takım ve turnuvalarda oynadı. Dâhil olduğu takımlarla pek başarı yakalayamadı fakat kendi adını sıklıkla duyurmayı başardı. Özellikle 2015 yılında Gürcistan'a karşı sergilediği 33 öldürme ve 15 ölümlük performansıyla ön plana çıktı.

Ahmet Karahoca'nın CS:GO dünyasında tamamen tanınması Space Soldiers ile oldu. 2016 yılında yeniden yapılandırılan Space Soldiers takımı, Ahmet Karahoca'yı transfer etmek için çoktan hazırlıklara başlamıştı. Yeni takımıyla başarıdan başarıya koşan paz, sempatik tavırları ve güzel oyunlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kurdu.

Kariyerine aktif olarak oynadığı Sangal E-Sports takımında devam ediyor. Oyun içinde "rifler" rolünde oynayan Ahmet Karahoca, tecrübeleriyle takımına destekte bulunmakta zorluk çekmiyor.

Ahmet Karahoca'nın sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir