Psikopat Olduğumu Nasıl Anlarım?

Psikopat olduğunuzu söyleyen pek çok kişi mi var? Kendinizi psikopat olarak mı görüyorsunuz? O halde psikopat olduğumu nasıl anlarım yazımıza sizi bekliyoruz.


Psikopat olduğumu nasıl anlarım diyorsanız doktora gitmeden önce yazımızı okuyunuz. Çünkü yazımızın içeriğinde psikopatlık tanısı konan kişilerin özelliklerinden bahsettik. Eğer siz de bu özellikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız psikiyatrik uzmanla görüşmeniz size fayda sağlayacaktır. Psikopat olup olmadığınızı sadece 5 dakikada anlayabileceğiniz bilgileri sizlere sıraladık. Bu özellikler siz de varsa ya da yoksa yorumlarınızı yazabilirsiniz.
Psikopat olduğumu nasıl anlarım sorusunun cevabı ve hatta sorusu görecelidir. Çünkü bazı kişilere arkadaşları tarafından psikopat denmektedir. Ancak aslında yapılması gerekenleri uygulayan kişiler de olabilir. Dolayısıyla arkadaşlarınızın sizin psikopat olup olmadığınıza karar vermesinden önce siz kendinizi tanıyın. Böylece hayatınıza yönelik farklı kararlar ve anlaşmalar yapabileceksiniz. Gelin hep birlikte psikopatlık neymiş inceleyelim.

Psikopatlar nasıl davranır?

Bazı kişiler nasıl psikopat olunur merak etmektedir. Tek bir davranışla ya da düşünceyle psikopat tanısı alamazsınız. Birden fazla çelişkili davranışı tekrar etmeniz psikopat sayılmanıza sebebiyet verebilir. Bu yüzden aşağıda psikopat olup olmadığınızı anlayabileceğiniz özellikler vardır:
Psikopat testi yapıyoruz. İlk madde işlediğiniz suçlardan başarıyla sıyrılmanızdır. Testimizin ilk maddesine göre organize suç işleyip bunlarda yakalanmamanız ve başarılı olmanız psikopat olmanıza yardım eder.
Psikopatlar nelerden hoşlanır diyorsanız acı çekmekten hoşlandıklarını söyleyebiliriz. Örneğin bir suçtan dolayı yakalandınız ve hapis yatıyorsunuz. Hakim size şartlı tahliye imkanı verecek. Siz dışarıya çıkmamak için absürt hareketler de bulunuyorsanız psikopatlığa hoş geldiniz.
Psikopatlar nelerden korkar sorusuna verecek bir yanıtımız bulunmamaktadır. Çünkü bu kişiler daha çocukluk döneminde bile suç işlemeye meyilli olurlar. Utanma duyguları da yoktur. Dolayısıyla psikopatlar korkar mı? Tabii ki hayır.
Psikopatlar nasıl giyinir size anlatalım. Bir kişinin ya da grubun ilgisini çekmek istiyorlarsa o ortama uygun giyinirler. Böylece zarar vermek istedikleri kişi ya da grupları kendilerine bağlarlar. Sonrasında özlerine dönerek esrarengiz giyime sahip olurlar.
Psikopat kadınların özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Bir erkeği tavlamak için çekici görünüme sahip olabilirler. Ayrıca bulunduğu ortamda naif ya da zeki kadın imajına bürünebilirler. Bu halleriyle bir kadının psikopat olduğunu anlamak epey zordur.
 Psikopatlar nasıl uyur hemen anlatalım. Günde sağlıklı bir insan 8 saat gece uykusunda bulunur. Ancak psikopatlar belki de 3 – 4 saatlik uykuyu bile zorla uyurlar.
Psikopatlar havyan sever mi siz ne düşünüyorsunuz? Tabi ki sevmezler. Ancak hayvan severlerin ortamına girdikleri zaman bir hayvan aşığı gibi davranırlar. Yoksa siz de mi öylesiniz?
Psikopatlar nasıl insanlardır açıkladık. Bu özellikleri taşıyorsanız psikopatlığın tedavi edilebildiğini sizlere söyleyebiliriz. Aksi halde psikopat olduğumu nasıl anlarım diye sormanıza gerek kalmaz. Sorunlar ilerler ve geri dönülemez noktaya gelebilir. Böylece bir durumda sosyal hayatınız tamamen yok olabilir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir